Skip to main content
Nákupní košíkClose Cart

Hledáte inspiraci pro udržitelné firemní dárky? V následujících řádcích vám přinášíme eko tipy na dárky pro zaměstnance, které potěší nejen vaše kolegy, či obchodní partnery v práci, ale také podporují environmentální udržitelnost. Od ekologických materiálů až po originální (nejen vánoční) dárky vás prostřednictvím tohoto článku zavedeme do světa dárků pro zaměstnance, které spojují krásu, užitečnost a ohleduplnost vůči naší planetě. Nechte se inspirovat a vyberte ty nejlepší udržitelné dárky pro vaši firmu od Binchio.

1. Darujte náš bestseller: Roční balení aktivního uhlí do vody – Binchio 365

Tento produkt je náš absolutní bestseller – každý den odchází do domácností v Česku a na Slovensku alespoň jeden balíček Binchio 365. Nejlepší na dárku je to, pokud jej může obdarovaný používat celoročně. Nejen jednorázově. Perfektním příkladem takového překvapení je naše roční balení aktivních filtračních uhlíků – Binchio 365. Obsahuje totiž 4 binchotanové tyčinky. 3 jsou určeny do karafy (či láhve) o objemu 1 l. Jako bonus naleznete v krabičce 1 menší tyčinku Binchio Mini určenou do 0,5 l láhve. Celé balení Binchio 365 je určeno pro rok denního používání (1 tyčinka vydrží až 4 měsíce, poté ji vyměníte za další). Tento dárek je vhodný pro muže i ženy, nebo pro jakéhokoli nadšence čisté filtrované vody. 

aktivní uhlí Binchotan Binchio 365

2. Malý vánoční dárek pro kolegy – Binchio Xmas limitka

Limitovaná vánoční edice aktivního uhlí do vody Binchio je zdravým, užitečným a nápaditým dárkem pro kolegy na Vánoce. Binchio Xmas je zabaleno v tematické vánoční krabičce. Uvnitř se nachází jeden filtrační uhlík Binchio Start .Vnitřek krabičky je vyplněn dřevěnou slámou.

3. Lázeňská sada – lufa a konjac houba

A co takhle darovat zážitkové dárky? Věnujte svým zaměstnancům relaxační koupelnovou sadu – lufu a konjac houbu. Lufa je multifunkční houba na tělo i na nádobí. Přestože je to druh tykve, která je speciálně sušená, aby mohla být využívána jako houba, můžete ji po jejím používání vyhodit do kompostu. Čili po ní nezůstane žádný odpad. Díky kombinaci přírodních exfoliačních látek slouží také jako skvělý domácí peeling na tělo. Podobně to je i se 100% přírodní odličovací houbou konjac, která je vyrobena z vláken rostliny Amorphophallus Konjac. Toto koupelnové kombo – lufa + konjac – vašim zaměstnancům zajistí pocit zrelaxované a čisté pokožky během chladných a dlouhých zimních večerů.

4. Binchio kávový balíček pro eko-nadšence

I u vás v práci je to tak, že si v ní neumíte představit den bez kávy? Obdarujte proto vaše zaměstnance ekologickým dárkovým balíčkem Binchio určený pro ty, kteří milují kávu! Obsahuje kvalitní:

5. Binchio kávová svíčka pro chvíle pohody a odpočinku

Skvělým tipem na (nejen vánoční) dárek pro kolegy je naše vonná kávová svíčka Binchio z recyklované kávy. Je to takový „must have“ pro milovníky kávy, pohody a ekologie. Naše originální kávová svíčka vzniká v souladu s ekologickým konceptem zero waste, čili při její výrobě vzniká nulový odpad a zároveň podporuje cirkulární ekonomiku. Svíčky pro nás vyrábí Veronika Poláčková a rozhovor o procesu jejich výroby si můžete přečíst na tomto odkazu.

Ručně dělaná ekologická svíčka Binchio s kávovou vůní

6. Ekologické karafy ručně pískované na Slovensku

Naše ručně pískované ekologické karafy na vodu se staly nedílnou součástí nejen stovek domácností, ale také kaváren, eko-obchůdků či různých firem. V případě, že chcete své zaměstnance potěšit firemním vánočním dárkem, doporučujeme vám právě jednu z našich skleněných, ručně pískovaných karaf. Vybrat si můžete ze čtyř druhů. Uruz, Mizu, Laguz a Nordic. Pokud si neumíte vybrat, možná vám v tom pomůže tento článek.

Chtěli byste, aby byly vaše firemní dárky na vánoce ještě osobnější? Při svíčkách i karafách vám rádi přizpůsobíme design podle vašich očekávání. Například vám umíme vypískovat logo vaší firmy či změnit etiketu tak, jak to preferujete vy. Klidně nám vaše požadavky pošlete e-mailem, kde vše společně prokonzultujeme.

Přidat komentář