Skip to main content
Nákupní košíkClose Cart

Máte otázky?
Žádný problém.

Doprava

Jak rychle mi bude zásilka doručena?

Objednávky, které obsahují pouze filtrační tyčinky Binchio, obvykle expedujeme do Zásilkovny každý pracovní den. Proto můžete očekávat doručení v rozmezí 3-5 dnů,  v závislosti od polohy výdejního místa.

Objednávky, které obsahují kromě filtračnívh tyčinek Binchio i další produkty, expedujeme do Zásilkovny 2 až 3x týdně (obvykle pondělí a čtvrtek). Proto můžete očekávat doručení v rozmezí 3-7  dnů, v závislosti od polohy výdejního místa.

Jaké jsou možnosti přepravy zboží?

Aktuálně využíváme Zásilkovnu, Českou poštu anebo kurýrskou službu GLS.

Jaké jsou ceny poštovného?

  • Při objednávce nad 1.500 Kč poštovné hradíme my – tj. je pro vás ZDARMA (platí pro doručení cez GLS a Packetu).
  • U objednávek do 1.500 Kč na dobírku je poštovné 65 Kč za Zásilkovnu / 155 Kč za GLS plus 26 Kč za dobírku. Při plabě kartou nebo předem na náš účet neplatíte za dobírku, jenom 65 Kč za dopravu Zásilkovnou / 155 Kč za GLS.
  • Doprava českou poštou má cenu 200 Kč.

Nabízíte 110% záruku - jak přesně tato speciální záruka funguje?

U nás nakupuješ se 110% zárukou kvality. Za svými produkty si stojíme, a to na 110% procent. Naším cílem je tvá spokojenost s kvalitou a chutí vody po použití tyčinek Binchio. Proto v případě, že si naše produkty vyzkoušíš, a zjistíš, že ti nevyhovují nebo jinak nenaplnili tvá očekávání, prostě je do 2 týdnů vrátíš a my ti za ně vrátíme peníze. Navíc ti poskytneme 10% slevu na případný další nákup. 110% garance se vztahuje na zboží naší značky Binchio (v eshope je i několik produktů pro zpestření, které nejsou naše značka – tam platí standardní záruka dle předpisů upravujících online prodej zboží).

Platby

Jaké způsoby platby a vyzvednutí zboží jsou možné?

Můžeš zaplatit:

  • platební kartou přes GoPay platební bránu,
  • GoPay bankovním převodem,
  • klasickým bankovním převodem,
  • na dobírku při vyzvednutí v Zásilkovně.

Aktuálně neposkytujeme možnost osobního odběru, takže nelze platit hotově při osobním odběru. Taktéž zatím nevyužíváme kurýrní služby.

Vrácení tovaru

Jak postupovat, když chci zakoupený produkt vrátit?

Postup a přesné instrukce k vrácení zboží jsou podrobně uvedené v našich obchodních podmínkách v části “Vrácení zboží”, je tam i formulář odstoupení, kt. nám pošlete vyplněný a podepsaný mailem.

Zrušení objednávky, Vrácení zboží

Co když chci zrušit svou objednávku anebo vyměnit zboží?

Chcete-li svou objednávku zrušit, kontaktujte nás pro další instrukce. Pokud Vaše objednávka ještě nebyla odeslána, tak ji zrušíme a pošleme Vám zpátky peníze, pokud jste platili předem. Pokud již Vaše zásilka odeslána byla, platbu vám vrátíme, jakmile od Vás zboží dorazí nepoškozené k nám zpět. Pokud k vám zboží už dorazilo, aplikujte prosím ustanovení o vrácení zboží.

Pro výměnu zboží nás kontaktujte a my se pokusíme vám vyjít co nejvíce vstříc, abychom udělali změnu objednávky dle vašich představ. Jelikož nemáme kamennou prodejnu, výměna se sebou nese dodatečné náklady dopravy. Z hygienických důvodů nemůžeme přijmout zpět použité zboží ani rozbalené binchotanové tyčinky. To neplatí v případě, že se jedná o vaší reklamaci z důvodu výrobní vady, která se projevila až po použití/rozbalení zboží.