Máte otázky?
Žádný problém.

Doprava

Jak rychle mi bude zásilka doručena?

Objednávky, které obsahují pouze filtrační tyčinky Binchio, obvykle expedujeme do Zásilkovny každý pracovní den. Proto můžete očekávat doručení v rozmezí 3-5 dnů,  v závislosti od polohy výdejního místa.

Objednávky, které obsahují kromě filtračnívh tyčinek Binchio i další produkty, expedujeme do Zásilkovny 2 až 3x týdně (obvykle pondělí a čtvrtek). Proto můžete očekávat doručení v rozmezí 3-7  dnů, v závislosti od polohy výdejního místa.

Jaké jsou možnosti přepravy zboží?

Aktuálně využíváme Zásilkovnu anebo slovenskou poštu. Zatím nevyužíváme kurýrní služby ani osobní odběr.

Jaké jsou ceny poštovného?

  • Při objednávce nad 58 EUR poštovné hradíme my – tj. je pro vás ZDARMA.
  • U objednávek do 58 EUR na dobírku je poštovné 2,5 EUR za Zásilkovnu plus 1 EUR za dobírku. Při plabě kartou nebo předem na náš účet neplatíte za dobírku, jenom 2,5 EUR za dopravu Zásilkovnou.
  • Doprava českou poštou má cenu 200 Kč (u objednávek do 58 EUR).

Nabízíte 110% záruku - jak přesně tato speciální záruka funguje?

U nás nakupuješ se 110% zárukou kvality. Za svými produkty si stojíme, a to na 110% procent. Naším cílem je tvá spokojenost s kvalitou a chutí vody po použití tyčinek Binchio. Proto v případě, že si naše produkty vyzkoušíš, a zjistíš, že ti nevyhovují nebo jinak nenaplnili tvá očekávání, prostě je do 2 týdnů vrátíš a my ti za ně vrátíme peníze. Navíc ti poskytneme 10% slevu na případný další nákup. 110% garance se vztahuje na zboží naší značky Binchio (v eshope je i několik produktů pro zpestření, které nejsou naše značka – tam platí standardní záruka dle předpisů upravujících online prodej zboží).

Platby

Jaké způsoby platby a vyzvednutí zboží jsou možné?

Můžeš zaplatit:

  • platební kartou přes GoPay platební bránu,
  • GoPay bankovním převodem,
  • klasickým bankovním převodem,
  • na dobírku při vyzvednutí v Zásilkovně.

Aktuálně neposkytujeme možnost osobního odběru, takže nelze platit hotově při osobním odběru. Taktéž zatím nevyužíváme kurýrní služby.

Vrácení tovaru

Jak postupovat, když chci zakoupený produkt vrátit?

Postup a přesné instrukce k vrácení zboží jsou podrobně uvedené v našich obchodních podmínkách v části “Vrácení zboží”, je tam i formulář odstoupení, kt. nám pošlete vyplněný a podepsaný mailem.

Zrušení objednávky, Vrácení zboží

Co když chci zrušit svou objednávku anebo vyměnit zboží?

Chcete-li svou objednávku zrušit, kontaktujte nás pro další instrukce. Pokud Vaše objednávka ještě nebyla odeslána, tak ji zrušíme a pošleme Vám zpátky peníze, pokud jste platili předem. Pokud již Vaše zásilka odeslána byla, platbu vám vrátíme, jakmile od Vás zboží dorazí nepoškozené k nám zpět. Pokud k vám zboží už dorazilo, aplikujte prosím ustanovení o vrácení zboží.

Pro výměnu zboží nás kontaktujte a my se pokusíme vám vyjít co nejvíce vstříc, abychom udělali změnu objednávky dle vašich představ. Jelikož nemáme kamennou prodejnu, výměna se sebou nese dodatečné náklady dopravy. Z hygienických důvodů nemůžeme přijmout zpět použité zboží ani rozbalené binchotanové tyčinky. To neplatí v případě, že se jedná o vaší reklamaci z důvodu výrobní vady, která se projevila až po použití/rozbalení zboží.