Skip to main content
Nákupní košíkClose Cart

Na fotce je krevní obraz kamaráda. Ty zakroužkované bílé tečky jsou těžké kovy, jak mi vysvětloval, když jsme se přes kávu dívali na tuto fotku v jeho mobilu. Nejde přitom o žádnou “anomálii”. Přítomnost toxických těžkých kovů v krvi je dnes totiž vcelku častá😢.

Příčinou je znečištění životního prostředí – těžké kovy si najdou cestu do našeho organizmu přes vodu, kterou pijeme, vzduch, který dýcháme i jídlo, které jíme.

Proč jsou těžké kovy v krvi problémem?

Těžké kovy se v našem těle umí navázat na životně důležité složky buněk (např. bílkoviny apod.), a pak v těle vyvolávají tzv. oxidativní stres💥💣. Podobně jako jiné druhy stresu, i tento “oxidativní druh” narušuje činnost imunitního systému a oslabuje přirozené samouzdravovací schopnosti našeho těla.

Co s tím? Jak odstranit těžké kovy z vody?

I ty můžeš VZÍT ÚTOKEM těžké kovy ve své vodě! 💦🤺 Jak?

  • vem do ruky smrtonosnou zbraň Binchio tyčinku a hoď ji přímo do vody!
  • Když se trefíš, tak chvíli počkej (1 + hod)
  • a vyhrál si bitvu o zdravější vodu😂

A teď vážně, co na to říká VĚDA:
👉K nejnebezpečnějším těžkým kovům zařazujeme olovo, rtuť, arsen či kadmium.
👉aktívní filtrační uhlí z eukalyptu dokáže pohltit z vody těžké kovy olovo, kadmium a chrom s úspěšností 82 až 100%.
👉dle laboratorních testů japonského Kishu binchotanu toto aktivní uhlí významně snižuje podíl těžkých kovů rtuti, hliníku, olova i mědi ve vodě.

Více info s přesnými odkazy na uvedené vědecké studie najdeš v jiném příspěvku o vědeckém zkoumání aktivního uhlí binchotan na našem blogu.

Milan Suchý

Nápad přinést k nám filtrační uhlí té nejvyšší kvality přímo z Japonska jsem dostal po návratu z několikaměsíční cesty napříč Jihovýchodní Asií. V Asii jsme si s manželkou naplno uvědomili, že pitná a chutná voda, jejíž pití nevytváří odpad, není samozřejmostí (i když nám to doma často tak připadá).

Přidat komentář