Skip to main content
Nákupní košíkClose Cart

Aktualizováno k 8.12.2021. Bydlíš v Praze? Pak můžeš naše produkty najít hned v několika kamenných obchodech. A proč bys to dělal? 😜Vzato ekologicky a ekonomicky – ušetříš náklady na dopravu i čekání.

Ale je tady důvod NAVÍC – všechny prodejny, kde dodáváme Binchio, jsou supr zajímavá místa, která se tak jako tak oplatí navštívit!

Binchio ve World Vegan, Černá Labuť poblíž Florence

Začněme v centru, jak jinak. Na fotce vidíš kousek veganského obchodu World Vegan ve známém domě Černá Labuť poblíž Florence. Najdeš tam širokou nabídku čistě rostlinných potravin a mnoho dalších ekologických produktů, včetně našich filtračních tyčinek. A když budeš mít zrovna hlad, můžeš spojit zdravý nákup se zdravým jídlem v mojí oblíbené veganské restauraci Loving Hut, kterou najdeš přímo nad obchodem.

V prodejnách Nebaleno, Praha – Nusle

Nově filtrační tyčinky Binchio najdete už i v pražských prodejnách Nebaleno. V souladu s bezobalovou filozofií Nebaleno jsou tyčinky na prodejnách zabalené šetrně – jenom v hezkém vnitřním obalu, žádné zbytečné „krabičkování“…

Zastav se u Džoudyho, I.P. Pavlova

Vystupuješ zrovna na „Ípáku“? Pak se zastav u Džoudyho. Tento obchůdek a čajovnu nemusím jistě nijak zvlášť představovat. Je už s tímto místem nějak spjatý. Mně vždycky přišel tento krámek jako takový vstup do Šikmé uličky v Harrym Potterovi. Džoudy je takový magický svět, v obchůdku objevíš mnoho zajímavých i výstředních věcí…a taky naše aktivní uhlí Binchio😉.

obchod_prodejna

Masaz4you – thajská masáž a osvěžení s Binchio vodou na Praze 2

Na Praze 2 ještě zůstaneme. Binchio totiž najdeš nejen u Džoudyho, ale také ve studiu thajských masáží Masaz4you. Nabízí se ti tedy jedinečná příležitost poznávat asijskou kulturu všemi smysly – dáš si úžasnou thajskou masáž a osvěžíš se vodou s naší binchotanovou tyčinkou👌. How cool is that…?:-)

V masážním studiu masaz4you na Kateřinské ulici (Nově Město) můžeš také ochutnat vodu s Binchio tyčinkami.

Doplň si vodu v Binchio refill pointu u Kohoutka ve Dvoře Kobylisy

Pojďme teď trochu dál z centra. Binchio produkty koupíš i v charismatickém bezobalovém obchůdku Kohoutek ve dvoře. O jaký dvůr se to jedná? No přece Dvůr Kobylisy velice zajímavý prostor pro oddech, inspiraci i setkávání. Vsup do dvora je hned u zastávky tramvaje – hádáš správně – Kobylisy, přímo oproti metru. Tady jsme udělali s novou majitelkou, Hankou Hrdličkovou, i refill point💧💦. Můžeš si během nákupu doplnit svou láhev zdarma vodou filtrovanou tyčinkami Binchio.

Tento krásný Refill point😍 s našimi filtračními tyčinkami najdete v bezobalové prodejně Kohoutek ve dvoře v Praze na Kobylisích u metra. Své láhve si v obchodě můžete doplnit přímo z barelu, a to vodou přefiltrovanou přes aktivní uhlí Binchio💦. Když vám voda s Binchio bude chutnat, můžete si rovnou s sebou pár tyčinek odnést.👍😉

Ročně se na celém světě vypije až 200 000 000 000 litrů balené vody. Odhadem se každou minutu prodá ve světě 1 milión balených lahví. Jen zlomek se zrecykluje… 😔🙁
V této “době plastové” je nakupování jednorázových plastových lahví na vodu právě tím malým zvykem, který můžete lehce změnit a ulehčit tak životnímu prostředí👍🌏🌳.

Kdo bude další?

Provozuješ zajímavý ekologický obchod, jógové studio či kavárnu a chceš také prodávat Binchio ve svém obchodě?

Napiš nám na kotakt@binchio.com

Milan Suchý

Nápad přinést k nám filtrační uhlí té nejvyšší kvality přímo z Japonska jsem dostal po návratu z několikaměsíční cesty napříč Jihovýchodní Asií. V Asii jsme si s manželkou naplno uvědomili, že pitná a chutná voda, jejíž pití nevytváří odpad, není samozřejmostí (i když nám to doma často tak připadá).

Přidat komentář