Skip to main content
Nákupní košíkClose Cart

Dopřej si čistou

a lahodnou vodu

pomocí aktivního filtračního uhlí

té nejvyšší kvality

Filtruj vodu bez plastů. Udělej další krůček pro zdravější planetu.

11049

tyčinek Binchio ozdravuje vaši vodu

Binchio je 100% přírodní,

levný a flexibilní způsob filtrace

a mineralizace domácí vody

Čistí vodu

Binchio uhlí absorbuje z vody chlór, chemikálie, drobné nečistoty a také těžké kovy. Vytváří příjemnou a vyváženou chuť vody.  Aktivní uhlí Binchio promění chuť vaší kohoutkové vody natolik, že klidně snese srovnání třeba s Evianem.

Je přenosné

Aktivní filtrační uhlí Binchio není vázáno na jedno místo jako jiné filtry vody. Jednoduše ho vhodíte do nádoby s vodou nebo láhve.

Je levné

Jedna tyčinka aktivního uhlí Binchio vydrží v průměru 4 měsíce. S ročním balením tedy filtrujete vodu za 2 Kč denně. Oproti klasickým “plastovým filtrům” vody či drahým zařízením fungujícím na bázi reverzní osmózy je Binchio aktivní uhlí jednoznačně levnější a samozřejmě ekologičtější alternativou.

Mineralizuje

Oproti zařízením fungujícím na báze reverzní osmózy uhlí Binchio nezpůsobuje demineralizaci vody. Naopak, pozvolna vypouští do vody různé užitečné minerály jako hořčík nebo draslík, čímž vodu obohacuje a dodává jí skvělou chuť.

Eliminuje elektrosmog & generuje zdravé ióny

Aktivní uhlí Binchio vytváří kolem sebe „dobrou energii“ tím, že uvolňuje do okolí záporné ionty, tedy částice, které obsahují záporný elektrický náboj. Záporné ióny (anióny) uvolňují nervovou soustavu a regenerují buňky.

Dlouho vydrží

Jedna tyčinka aktivního uhlí Binchio vydrží v průměru 4 měsíce. S ročním balením Binchio 365 tedy máte vystaráno o kvalitní a přírodní filtraci vody na celý rok.

Pohlcuje pachy

Uhlí Binchio je možno využívat i jako přírodní potírač vlhka a pachu. Můžete ho umístit například přes noc do tenisek nebo šuplíku na skladování potravin se silnějším aromatem.

Nevytváří odpad

Aktivní uhlí je jediným filtrem na čištění a mineralizaci vody, který nemá žádné plastové části a nevytváří žádny odpad.

Má druhotné využití

Ani po čtyřech měsících užívání uhlí Binchio nemusíte vyhazovat. Hravě pro něj najdete sekundární využití. Můžete jej přiložit k pokojovým rostlinám, aby dodávalo půdě v květináči živiny.

Binchio - Čistá voda pro celou rodinu

Dopřej si čistou, lahodnou

a zdravou vodu. Kdekoliv.

Novinky

Odebírejte zajímavé články zdarma přímo na váš email

Návod na použití aktivního uhlí Binchio

1. Opláchněte

Po rozbalení tyčinku aktivního uhlí Binchio opláchněte od bílého prachu a drobných nečistot. Není vhodné ho čistit s pomocí detergentů nebo mýdla.

2. Převařte

Umístěte Binchio na deset minut do vroucí vody.

3. Nechte volně uschnout

Po dovaření Binchio nechte volně uschnout. Přesně jako ve videu níže.

4. Vhoďte do nádoby s vodou

Binchio je teď připraveno k použití. Jednoduše ho vhoďte do karafy nebo lahve naplněné vodou a nechte působit. Čím déle, tím lépe.

5. Proces aktivace opakujte

Jednou za dva týdny proces čištění ve vroucí vodě opakujte. Tím se Binchio „nabije“ a stane opět aktivním.

6. Používejte dlouhodobě

Celková životnost Binchio je čtyři měsíce. Pak pro něj můžete najít druhotné využití.

Aktivní uhlí Binchio

si oblíbili mnozí